logo

kunye

İmtiyaz Sahibi
Pekiyi İnternet Hizmetleri adına Ali SANCI
alisanci@gmail.com
Genel Yayın Yönetmeni 
Burhan SEHER
bizimgri19@gmail.com
Editörler :
Hüseyin Enes SANCI
Şakir Sert
Feriha FERHAN SANCI
Gece Editörü :
Ahmet YAKUT
temhatukay@gmail.com
Hukuk Danışmanı:
Halil POYRAZ

Mali Müşavir :
Mahmut ÜNLÜ
Reklam :
Şerife SANCI-05058087963
YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ:
HaberMatik teması ile WordPress 3.9.1 kullanılmaktadır.
Yayım İlkeleri
Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.
Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası‘na uygun olarak yayınlanmaktadır.Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.Pekiyi.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2014 pekiyi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları pekiyi.ne’e aittir.pekiyi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar pekiyi.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz yada kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. pekiyi.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. pekiyi.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Share