logo

03 Haziran 2014

Çift diplomalı nesiller yetiştiriyorlar

Özel Efendi Eğitim Kurumları olarak yeni dönemde; “Köklü Gelenekten Modern Geleceğe, Çift Diplomalı Nesiller Yetiştiriyoruz” projesi hakkında bizlere bilgi verebilir misiniz?

Yavrularımızı en güzel şekilde yetiştirebilmek için önümüzdeki dönemde Türkiye’de bir ilk olacak çalışmaya imza atıyoruz.

Köklü gelenekten Modern geleceğe eğitim sistemiyle Osmanlı zamanında ilim kaynağı olan medreselerde okutulan dini ilimler ile zamanımızda okutulan dünyevi ilimleri birleştirerek İlkokula giden bir yavrumuz 4 yıllık eğitim serüveninde hem MEB müfredatına bağlı olarak eğitim alırken bir yandan da Elif-ba, Kur’an-ı Kerim ve İlmihal bilgileriyle yetiştirilerek kabiliyetine göre hafızlık yapabilecek ve 4 yıl neticesinde “Çift Diplomalı Nesiller Yetiştiriyoruz” ifadesiyle hem ilkokul diplomasını hem de hafızlık diplomasını almış olacaklar inşallah. 

 Hangi bölgelerde şubeleriniz bulunmaktadır?

 İlk olarak Beylikdüzü, Bahçelievler ve Ümraniye ilçelerinde hizmete başlayacak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için çalışmalara devam edeceğiz inşallah. Erken kayıt avantajlarımız devam etmektedir. Bu hizmetten yararlanmak isteyenler bizlerle irtibata geçebilirler. 

 

Kaynak: haber7.com
Share
827 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ