logo

Bayat Anadolu Lisesi’nden Örnek 23 Nisan Kutlaması!

Bayat Anadolu Lisesi Kültür Edebiyat Kulübü tarafından düzenlenen 23 Nisan Toplum Hizmeti Çalışması, bu yıl Tepekutuğun köyünde gerçekleşti.

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramını her yıl köy okullarında minik kalplerle kutlamayı, köy çocuklarının bayram coşkusuna ortak olmayı hedefleyen projeye Bayat Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencileri de maddi ve manevi destek verdi.

Proje sorumlusu Bayat Anadolu Lisesi Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Nevzat Karakuş, duygu ve düşüncelerini şu şekilde dile getirdi: “Bu projemizi daha önce Bayat’ın Sağpazar köyünde gerçekleştirdik ve çok olumlu geri bildirimler aldık. Öğrencilerimize sorumluluk ve yardımlaşma duygularını kazandırmayı amaçladık.

Tepekutuğun İlkokulunda ise köy çocuklarıyla birlikte bayram kutladık, onların 23 Nisan gösterilerini hayranlıkla izledik. Kutlamaların ardından minik öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdik. Günün en önemli anı, hediyesini almaya gelen bir öğrencinin, teşekkür yerine “Özür dilerim örtmenim.” demesi oldu. Bu sahne bizleri çok duygulandırdı.

Bayat Anadolu Lisesi 23 Nisan Toplum Hizmeti Çalışması gelecek yıl ilçenin diğer bir köyünde gerçekleştirilecek ve geleneksel hale gelecek.”

bayatanadolu-tepekutugun

Bayat Anadolu Lisesi-Tepekutuğun İlköğretim okulu

 

Kaynak:Bayat Anadolu Lisesi

Etiketler: » » »
Share
1460 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ