logo

Aydın Emniyetinde 2 Emniyet Müdür Yardımcısı görevden alındı

Polis okulunda görevli Soner Aksoy da Aydın Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı.Aydın Emniyet Müdürlüğü’nde aybaşında 45’i rütbeli 70 personelinde görev yerleri değişmişti.

Edinilen bilgiye göre, Aydın Emniyet Müdürlüğü’nde kaçakçılık-organize, asayiş, terör ve güvenlik gibi önemli birimlerden sorumlu iki emniyet müdür yardımcısının görev yerleri değişti. Aydın’ın yeni emniyet Müdürü Adnan Taştan’ın imzasıyla gerçekleşen görevden almalar sonucu Aydın Emniyet Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Atıf Şahin ve Nuri Yüksel Kayhan, bu görevlerinden alınarak, Aydın Polis Okulu emrine verildi. Aydın Polis Okulu’nda öğretim görevlisi olarak görev yapan Soner Aksoy da Aydın Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı.

Bilindiği gibi, Adnan Taştan’ın Aydın Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasının ardından 7 Nisan tarihinde valilik tarafından onaylanan listeye göre 45’i rütbeli 70 personelin görev yerleri değişmişti. Bugün yapılan görevden almaların ardından, il emniyet müdür yardımcıları arasında da görev değişiklikleri yapılacağı ve sorumluluk alanlarının da yeniden belirleneceği kaydedildi.

ZAFER HACISALİHOĞLU

Etiketler: » » »
Share
785 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ