logo

DARK EVOPAD V7022 ÖZEL KİT 7″ ÇİFT ÇEKİRDEKLİ 1GB RAM 8GB HD TABLET

Zaman zaman fiyatı oldukça uygun olan kampanya haberlerine yer veriyoruz sitemizde…Bunlardan biri de ÇİFT ÇEKİRDEKLİ 1GB RAM 8GB HD TABLET KAMPANYASI

Lütfen aşağıdaki fiyatın altında bir başka kampanya bulursanız buradan satın almayınız!

Bu fiyatı kaçırmayın!…..HEM DE KARGO BEDAVA..

SADECE  219.90TL KDV VE KARGO DAHİL

DARK EVOPAD V7022 ÖZEL KİT 7″ ÇİFT ÇEKİRDEKLİ 1GB RAM 8GB HD TABLET

7.0″ HD Ekranda Muhteşem Performans’a Hazırlanın

Dark; Evopad tablet ailesinin en küçük üyelerinin performans sınırlarını yeniden çiziyor. Evopad V7022KIT, yüksek performanslı 1.5GHz Çift Çekirdek ARM Cortex A9 işlemci, 8GB geniş dahili hafıza ve 1GB RAM özelliklerine sahip yeni nesil 7″ hassas kapasitif dokunmatik ekranlı tablet olma gururunu yaşıyor.

Evopad V7022KIT, akıcı internet ve oyun performansının yanında yüksek işlem kabiliyetine de sahip hızlı, güçlü ve portatif bir Android tablettir! VIA VM8880 1.5GHz çift çekirdek işlem gücü, Mali400 MP2 3D ekran kartı, kablosuz internet desteği, ön ve arka kamerası, 1080p film oynatımı, mini HDMI çıkışı, doğrudan Tam Boy USB bağlantısı ve parmağınızın en ufak hareketini anında algılayan ölü piksel garantili 7.0″ hassas dokunmatik HD panelli ekran ile donatılmıştır.

Kalitesine güvenen Dark, EvoPad V7022KIT tablet bilgisayarlarda 0 ölü piksel garantisi veriyor. Tek bir ölü piksel dahi Dark garantisi altında!

Dev Hediye Paketi

V7020KIT, 7″ bir tableti notebook ergonomisinde kullanabilmenizi sağlayan ajanda tipi USB klavyeli kılıf, USB optik fare, 4X USB Çoklayıcı ve Mini USB OTG kablonun bulunduğu eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir. V7020KIT’in USB klavyesi sayesinde yazı yazarken tam ekran tablet kullanımına geçebilir, fare ile notebook ergonomisini tam olarak yakalayabilirsiniz.

DARK EVOPAD V7022 ÖZEL KİT 7″ ÇİFT ÇEKİRDEKLİ 1GB RAM 8GB HD TABLET satın almak için TIKLAYINIZ (BAVULDOLUSU.COM)

Etiketler: » » » » »
Share
2828 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ